G Suite від Google Cloud

Розвиток і широка доступність високошвидкісного підключення до інтернет призвели до виникнення концепції так званих "хмарних сервісів". Головна ідея полягає у тому, що і дані, і додатки для роботи з ними розміщені не на локальному комп'ютері, а десь в інтернеті. Ми навіть не знаємо точно, де саме вони розміщені, тому кажуть, що додатки і дані знаходяться "у хмарі", і доступ до них можливий з будь-якого місця і практично з будь-якого пристрою. Робота з хмарними сервісами дещо нагадує роботу з віддаленим термінальним сервером, але головною відмінністю є те, що користувач має у своєму розпорядженні не весь віддалений віртуальний комп'ютер, а лише необхідні для роботи додатки, доступ до яких здійснюється, наприклад, через звичайний web-браузер. 

Безперечно, світовим лідером у сфері хмарних сервісів на сьогоднішній день є Google. 

Google-пошта, календар, перекладач, диск, документи та інші додатки є прикладом хмарних сервісів. Базова версія хмарних додатків Google є безкоштовною, проте розширений пакет, що називається G Suite і орієнтований на використання в корпоративному сегменті ринку, доступний по передплаті.

ТОВ "Укрспецком" є авторизованим реселлером хмарних продуктів Google. Ми маємо багатий досвід впровадження і підтримки G Suite в українських компаніях різних масштабів. Придбайте ліцензіі G Suite для співробітників Вашого підприємства і скористайтеся перевагами корпоративних функцій хмарних сервісів від Google.

ТОВ Укрспецком є авторизованим партнером Google Cloud